sadeghian
13 بهمن 1401 - 13:31

جانبازان و خانواده ۲ شهید انقلاب اسلامی در شهرستان دیر تجلیل شدند

بوشهر- مراسم تجلیل از جانبازان و خانواده ۲ شهید انقلاب در شهرستان دیر به مناسبت چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی برگزار شد.

به گزارش خبرنگار مهر، فرماندار شهرستان دیر ظهر پنج شنبه در آئین تجلیل از خانواده شهدا و جانبازان انقلاب شهرستان دیر با گرامیداشت دهه فجر، اظهار داشت: انقلاب اسلامی در استان بوشهر اولین بار از بندر دیر صادر شد که سند گویای آن تقدیم دو شهید و چندین جانباز قبل از پیروزی انقلاب است.

یونس باربرز افزود: مردم شهرستان دیر در طول انقلاب و جنگ تحمیلی خوش درخشیدند و در همه صحنه‌ها در کنار نظام اسلامی بوده و در انتخابات‌ها بالاترین میزان مشارکت دارند و جز اولین‌ها و برترین‌ها در سبد آرا انقلابی هستند.

وی یادآور شد: شهرستان دیر در پیروزی و تداوم انقلاب اسلامی پیشتاز بوده و مردم این خطه انقلابی‌ترین مردمان کشور و پای انقلاب و مطیع بی چون و چرای مقام معظم رهبری هستند.

باربرز گفت: امروز به میمنت حضور و مجاهدت جانبازان و شهدای انقلاب است که ما می‌توانیم در هر جایی سربلند باشیم و روحیه‌ای که بنیانگذار انقلاب اسلامی به شما تزریق کرد و همه ما تحت تأثیر اندیشه‌های امام بودیم.

وی بالاترین بزرگداشت دهه فجر انقلاب اسلامی را خدمت به مردم دانست و خاطرنشان کرد: هر جا که روحیه انقلابی و بسیجی داشتیم موفق و سربلند شدیم و این پست‌های ما حاصل خود شهدا است.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1014888